وبسایت دورخیز خدمات مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور و خرید کتاب کنکور ارائه می کند. وبسایت شامل 2 بخش کلی است. آکادمی دورخیز و کتابسرای دورخیز. در ادامه هر بخش را معرفی می کنیم.

کتابسرای دورخیز: شیمی یازدهم مبتکران خرید کتاب کنکور

خرید کتاب کنکور یکی از گام های ابتدایی و مهم برای موفقیت در کنکور است. بسیاری از دانش آموزان در خرید کتاب کنکور و خرید کتاب کمک درسی خود به اندازه کافی توجه و دقت به خرج نمی دهند. مهم ترین مشکل در خرید کتاب کنکور ، اشتباه در انتخاب کتاب با سطح علمی مناسب است. در کتابسرای دورخیز ، تمامی کتاب ها سطح بندی علمی شده و به همین دلیل انتخاب کتاب ها با خطا و اشتباه کمتری همراه خواهد بود. از دیگر ویژگی های کتابسرای دورخیز این است که خرید کتاب کمک درسی با تحلیل و بررسی دقیق می تواند انجام شود. چرا که کتاب های تست موجود به طور کامل و مفصل بررسی و تحلیل شده اند.

مساله مهم دیگر در خرید کتاب کنکور هزینه آن است. کتابسرای دورخیز کتاب های خود را با بالاترین تخفیفات و ارسال رایگان به سراسر کشور عرضه می نماید. در واقع خرید کتاب کنکور با تخفیف جزو دغدغه های مهم دانش آموزان است که دورخیز به آن پاسخ مناسبی داده است. شما میتوانید در کتابسرای دورخیز خرید کتاب کنکور و خرید کتاب کمک درسی را با آگاهی کامل از نوع کتاب و سطح علمی کتاب انجام دهید. توصیه میکنیم برای خرید کتاب کنکور حتما بخشی از کتاب را ببینید. در کتابسرای دورخیز نمونه pdf کتاب کنکور ها قرار داده شده تا با بررسی آن اقدام dourkhiz.com به خرید کنید.

دغدغه دیگر برای خرید اینترنتی کتاب کنکور این است که از کجا خرید میکنیم؟ آیا مطمئن و معتبر هسست یا نه؟ کتابسرار دورخیز دارای نماد اعتماد است و خرید کتاب تست، خرید کتاب کنکور، خرید کتاب کمک درسی و خرید اینترنتی کتاب کنکور را میتوانید با اطمینان انجام دهید.

مشاوره کنکور دورخیز (آکادمی)

آکادمی دورخیز از جمعی از رتبه های برتر کنکور تشکیل شده است. تخصص اصلی این تیم، مشاوره کنکور در کنار برنامه ریزی کنکور است. مشاوره کنکور در آکادمی دورخیز به صورت شخصی و خصوصی ارائه می شود. کلیه خدمات در آکادمی دورخیز تلفنی و مجازی ارائه می شود. مشاوره کنکور در دورخیز ار سبک خاصی پیروی می کند. دورخیز معتقد است که موفقیت در کنکور نیازمند برداشتن موانع پیشرفت از سر راه است و بنابراین بر رفع مشکلات دانش آموز تمرکز می کند. روند کار به این صورت است که با گرفتن آزمون های مشاوره کنکور که هشومند و آنلاین است، مشکلات روحی، درسی و مهارتی دانش آموز شناسایی می شود و طی یک برنامه مشخص به ارائه راه کار و مشاوره های تخصصی این مشکلات برطرف می شود. این نوع مشاوره کنکور یک نگاه نو در مشاوره کنکور به حساب می آید و ابتکار دورخیز است.

برای خرید کتاب کنکور و دریافت مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور حتماً به سایت دورخیر سربزنید.